O nas

Poznajcie Państwo firmę Wimar - bezpośredniego importera drewna budowlanego z Rosji. Sprowadzamy drewno: bale okrągłe, bale prostokątne (z podwójnym pórowpustem),drewno konstrukcyjne i materiały wykończeniowe: deskę podłogową, elewacyjną oraz boazerię.

Oferujemy Państwu towary i materiały spełniające najwyższe standardy jakości, odpowiadające wszelkim trendom architektonicznym, a przy tym w pełni ekologiczne i odnawialne. Jesteśmy dystrybutorem materiału naturalnego pochodzenia, bez zanieczyszczeń ani jakichkolwiek dodatków chemicznych. Współpracujemy z rosyjskimi przedsiębiorstwami dysponującymi nowoczesnymi technologiami obróbki drewna . W połączeniu z nieograniczonym dostępem do naturalnych surowców, pozwala nam  zagwarantować naszym odbiorcom konkurencyjną cenę i niezawodną jakość towaru.

Podążając za ogólnoświatowymi trendami propagujemy domy z bali jako ekologiczną i komfortową alternatywę dla budownictwa murowanego. Budowle z drewna wznosi się szybciej i taniej, a komfort mieszkania jest taki sam.
Zapraszamy do kontaktu.