POZNAJ NAS

EKOLOGICZNE I OSZCZĘDNE DOMY Z BALI

Firma Dom z Bali Sp. z o.o mieści się w Łodzi. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Jesteśmy wykonawcą przyjaznych środowisku i użytkownikom domów z bali. To wysokiej klasy materiał do budowania i wykańczania obiektów mieszkalnych.

Domy z bali idealnie wpisują się w ogólnoświatowy trend bycia eko. Są one także świetną alternatywą dla tradycyjnego murowanego budownictwa. Dom z drewna można wznieść w praktycznie każdych warunkach, niezależnie od pory roku. Poza tym budowa domu z bala zajmuje o wiele mniej czasu niż postawienie murowanego domu. Dom z bala powstanie w zaledwie kilka tygodni. Wybierając dom z bala zyskujesz czas i oszczędzasz pieniądze, by mieszkać równie komfortowo.

DOMY Z BALI

Nasza firma dostarcza gotowe, ekologiczne budynki z bali okrągłych oraz z bali prostokątnych z podwójnym pióro-wpustem o wymiarach. Wszystkie bale wykonane są ze świerku górskiego tzw „SMREK”.

Na życzenie Państwa zrealizujemy każdy projekt domu mieszkalnego: letniskowego, rekreacyjnego, całorocznego, a także hotelu czy obiektu gastronomicznego. Zaadaptujemy również obecnie istniejący projekt do naszej technologii.

Przez ostatnie 9 lat naszej działalności wykonaliśmy ponad 150 projektów.

BALE TOCZONE, BALE PROSTOKĄTNE, DESKI

W ciągłej sprzedaży posiadamy, bale toczone z frezem montażowym o średnicy od 16 do 28 cm do budowy domów drewnianych, domków letniskowych, altan. Bale toczone bez frezu o średnicy od 16 do 28 cm do budowy płotów, palisad. Bale prostokątne 10×14, 13×20, 18×22 cm z podwójnym pióro-wpustem. Deski

Dostępne długości bali 5-6 m. Naturalne drewno iglaste (nie impregnowane).  To wysokiej klasy materiał do budowania i wykańczania obiektów mieszkalnych oraz użytkowych.